Сімейні читання

Осінь – час романтики і мрій, а ще пора чаювання у теплих домівках та читання книжок.

Під час дистанційного навчання дуже складно організовувати позаурочну діяльність, і школі без батьківської підтримки не обійтись. Тому до плану Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у Бахмутській ЗОШ №9 були внесені корективи, спрямовані на організацію естафети сімейного читання. Ця акція спрямована на залучення дітей до літературного читання через батьківський приклад. Завдання: щодня кожен член сім’ї має прочитати вголос для інших родичів одну сторінку обраної книги; читання продовжується, доки не буде прочитана остання сторінка.

Найактивнішими учасниками цієї акції стали родини наших першокласників. І ось відгуки дорослих: «Добре придумали. Ввечері ми усі разом відкладаємо свої справи, адже вчителька сказала читати, ми її слухаємо», «Завдяки школі знайшли час для родини і для книги», «Були приємно здивовані, читаючи книжку української авторки Галини Вдовиченко «36 і 6 котів-рятувальників ».

Разом з батьками ми, педагоги зробили спільний висновок: що більше дитина бачить книжки в дії, то більша ймовірність, що їй не захочеться відмовлятися від читання. Тому нам, дорослим, треба зробити тільки одне – читати книги.

fb980a7677ab26a2e5dc5180fd1d13b0.md.jpg

560b6881345107c2beee226985a1f0bd.md.jpg

28c18ccfa71116623ce147c0076de6e0.md.jpg

37a11efebc81422af30ba147edeb0f25.md.jpg

8eb6d38ef5be950cc2130885a852e3d2.md.jpg

25 квіт. 2024
Ставимося до пожежної безпеки відповідально
Важко уявити життя сучасної людини без використання вогню. Завдяки йому люди живуть у комфортних умовах — у теплих будинках, освітлених приміщеннях, харчуються смачною їжею і щодня користуються предметами, створеними за допомогою полум’я.

25 квіт. 2024
Особливості реалізації пріоритетних напрямків роботи закладів дошкільної освіти обговорено на онлайн нараді директорів закладів дошкільної освіти Бахмутської міської ТГ
На виконання плану роботи Управління освіти Бахмутської міської ради на 2024 рік відбулася чергова онлайн нарада директорів закладів дошкільної освіти, в якій взяли участь головний спеціаліст – начальник служби охорони праці та безпеки життєдіяльності Дмитро Биканов, практичний психолог відділу методичної та психологічної роботи Тетяна Слободянюк, спеціалісти Управління Тетяна Коломак, Вікторія Рязанцева, методист відділу методичної та психологічної роботи Ірина Нікітіна та директори закладів дошкільної освіти.

25 квіт. 2024
Педагоги нашого дошкілля взяли участь у моніторингу освітньої програми МДУ
Переконувати у важливості інклюзивного навчання дошкільників - вже не на часі, це очевидно. А подбати про його якість – нагальне завдання сьогодення та майбуття. Якісна інклюзія в освіті – це насамперед педагоги-професіонали. І про них треба дбати заздалегідь