Засідання професійної спільноти шкільних вчителів – логопедів за темою: Логопедичний супровід дітей з порушеннями мовлення в умовах ЗЗСО

22 жовт. 2021
З метою формування нового погляду на процес логопедичного супроводу, як процесу не стільки направленого на подолання порушень мовлення, скільки на пошук прихованих ресурсів розвитку дитини, опору на її власні можливості й створення умов для розвитку комунікативної компетенції, організована зустріч вчителів-логопедів Центру методичної та психологічної служби, фахівця комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр м. Бахмут» та консультанта комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бахмутської міської ради».

В ході зустрічі вчителі-логопеди шкільної логопедичної служби визначились з дієвими підходами до організації корекційно-реабілітаційної допомоги учням з порушенням мовлення: Олена Ялова познайомила із проявами специфічних порушень  писемного мовлення у молодших школярів; Вероніка Дмитрук розкрила етапи роботи з подолання порушень складової структури слів; Тетяна Ткаченко розповіла про важливість створення умов для розвитку мовленнєвих здібностей дітей; Лідія Ребенкова роз’яснила особливості роботи вчителя по наданню допомоги учням із заїканням.

Фахівець КУ «ІРЦ м. Бахмут» Ольга Сотнікова відмітила аспекти корекційної роботи вчителя-логопеда, які необхідно враховувати для ефективної реалізації Індивідуальної програми розвитку дітей з ООП.

Консультант КУ «ЦПРПП Бахмутської міської ради» Марина Власова освітила сучасні підходи до розвитку та корекції процесів письма в учнів закладів загальної середньої освіти.

Всі матеріали зібрані в Методичному посібнику. Сподіваємось, що надана інформація сприятиме поширенню логопедичних знань серед учасників освітнього процесу та виробленню єдиних  вимог в  роботі  з  учнями-логопатами.

f24f45571eec3e6c03cfc2319bcf537f.md.jpg

a9f96725da576ad732edc7acf15630f4.md.jpg

77bf0d2e53cfe3244dae029e4698285f.md.jpg

2858831540a7752a614e75c5c510bfd6.md.jpg

10b90fd8460114cdfff9071ced1a30f6.md.jpg

День цивільного захисту в Бахмутській ЗОШ№12
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 25 квітня у закладі відбувся День цивільного захисту, який пройшов під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!»

25 квіт. 2024
Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 25 квітня у Бахмутській школі № 5 відбувся День цивільного захисту.

25 квіт. 2024
Ставимося до пожежної безпеки відповідально
Важко уявити життя сучасної людини без використання вогню. Завдяки йому люди живуть у комфортних умовах — у теплих будинках, освітлених приміщеннях, харчуються смачною їжею і щодня користуються предметами, створеними за допомогою полум’я.