Краєзнавчий променад учнів Бахмутської школи № 2

13 жовт. 2021
У межах місячника національно-патріотичного виховання, оголошеного Управлінням освіти Бахмутської міської ради, напередодні Дня Українського козацтва, учні 7 класу Бахмутської школи № 2 разом з класним керівником Ольгою Крапивою та юні джурівці, середній і молодший рої – «Соколята» та «Котигорошки» разом із бібліотекарем школи Оксаною Тодорашкул, відвідали Бахмутський краєзнавчий музей.

Під час екскурсії діти познайомилися з тим, як використовували сіль у 18 столітті на території сучасного міста Бахмута, пригадали, як з метою захисту від набігів татар будували фортеці.  Учнів дуже вразила історія створення храмів: Покровського (сучасний Храм Златоуста) та  Святотроїцького, в якому зберігалася реліквія – Казанська ікона Божої матері та велика кількість церковних книг. Також школярі відвідали виставку сучасного мистецтва. Перед нами розкрилася історія міста Бахмута у роботах відомих художників. Особливо вразила дітей Зала  Козацтва, де вони мали змогу познайомитися з історією написання картини Іллею Рєпіним "Козаки пишуть листа турецькому султану", з соціально-побутовими умовами життя людей тих часів. Багато цікавого узнали про перші ткацькі станки, перші рушники та вишиванки. Деяким учням пощастило навіть потримати сувенірну булаву та зброю того часу.

Багато цікавого та пізнавального  почули й побачили учні під час екскурсії.

310cdf2f623a07db27d3714568acbda5.md.jpg

80becaae9ec29e10dddb2b4797e65a28.md.jpg