День літературного краєзнавства

13 жовт. 2021
Для десятикласників Бахмутської ЗОШ №18 ім. Дмитра Чернявського було проведено бібліотечний захід «Літературне мистецтво рідного краю».

День літературного краєзнавства, який підготували та провели класний керівник 10А класу Людмила Попова та бібліотекар школи Тетяна Кириєнко, розкрив поетичний потенціал Бахмутської землі. Старшокласники показали добрі знання поезії Світлани Решетової, Валентини Ставрулової, Володимира Черепкова та ін.. Для здобувачів освіти стало приємною несподіванкою знайомство з творчістю вчителя школи, члена Всеукраїнської творчої спілки конгресу літераторів України Ларисою Августович.

Ліричні вірші, які прозвучали у виконанні акторів Одеського театру та автора, викликали справжні емоції у присутніх. Молодь зацікавилася поетичними збірками педагога. Діалогова форма спілкування допомогла побачити знайому людину по-іншому: розкрити нові грані особистості вчителя як поета.

Занурення в поезію сприяло досягненню емоційного підйому та культурологічного перевтілення юнацтва, а сам захід став відкриттям нового ім’я у літературному краєзнавстві.

bbb3dbc8fee81d68b42b9530f0037a11.md.jpg

ab4c99392092ee6e03b4a915d450730c.md.jpg