Класний куточок – наглядне відображення життя класного колективу

6 жовт. 2021
Класний куточок – це один із способів наглядного відображення життя класного колективу, його участі в загальношкільній діяльності. Тому у Бахмутському НВК №11, у рамках Місячника національно-патріотичного виховання, лідерами шкільного самоврядування та педагогом-організатором Марією Кузьміновою було організовано конкурс на кращий класний куточок.

Під час оцінювання класних куточків Яна Майкоса, Ігор Петриченко, Діана Чубукова враховували такі основні критерії:

·         Ідентифікація ( клас)

·         Актив класу та  громадські доручення

·         Національна символіка

·         План роботи  колективу на місяць

·         Графік чергувань

·         Сторінка здоров’я

·         Естетичне оформлення, оригінальність

·         Яскравість та акуратність оформлення куточка

Для сприяння повнішого відображення багатогранного шкільного дитячого життя учнівському самоврядуванню деяких класів були висловлені пропозиції щодо допрацювання над змістом куточка та подані нові ідеї стосовно інформаційної наповненості. Представники шкільного Парламенту розповіли учням, що класний куточок повинен  «говорити», інформація має своєчасно обновлятися і відображати різноманітні сторони життя класу.

Результати проведення конкурсу будуть оголошені на наступному тижні.

3c871b5f3f2bfdc17f383cf776c3df92.md.jpg

c1e9d0231bdf6dab56cafa2e0c47e7e9.md.jpg

83500ce9731d6401b3aa85d904e2e131.md.jpg

12 квіт. 2024
Ти як? Які слова допоможуть підтримати людину в пригніченому стані
Слова — це найпростіший спосіб підтримати людину, це «інструмент», який майже завжди з нами. Але разом з тим, він може бути і небезпечним.

Учні Бахмутського НВК№11 - учасники нетипового уроку в STEM лабораторії
3D-техніка – вже не фантастика. Ми живемо під час швидкого розвитку технологій, однією з яких є 3D-друк.

Участь педагогів Бахмутської ТГ в MINI EDCAMP RYBAKIVKA
Педагоги Бахмутської міської ТГ Наталя Томачинська, директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бахмутської міської ради», Юлія Рукавицина, директор Бахмутської ЗОШ №7, та вчитель фізичної культури цього ж закладу Олександр Свінченко мали змогу взяти участь в освітній (не)конференції ЕdCamp Rybakivka-2024 «Командотворення – складова згуртованості колективу», яка об’єднала вчителів Миколаївської та Одеської областей.