Предвиборчні перегони у Бахмутському НВК № 11 розпочаті!

30 вер. 2021
У Бахмутському НВК №11 розпочалися передвиборчі перегони. Усі бажаючі учні 8-11 класів мають можливість подати свою кандидатуру на пост Президента шкільного самоврядування . Під час засідання Ради командирів кожен кандидат представив свою передвиборчу програму.

Ігор Петриченко, учень 9-Б класу, запропонував старшокласникам брати активну участь у різноманітних проєктах для створення сучасного простору в закладі, зазначив основні напрямки своєї роботи як Президента шкільного самоврядування.

Учениця 9-Б класу Яна Майкоса впевнена, що необхідно проводити в школі Дні самоврядування. Під час презентації своєї передвиборчої промови звернула увагу присутніх на необхідність вирішувати екологічні проблеми та  запровадити в школі сучасні уроки фінансової, цифрової грамотності та  статтєвого виховання.

Марія Половинкіна, учениця 9-Б класу, хоче зосередити свою роботу в шкільному Парламенті на вирішенні конфліктних ситуацій, запобіганні булінгу та створенню комфортної психологічної атмосфери у школі.

Орина Ромах, учениця 10-Б класу, зауважує на необхідності створити куточок читання та Клубу читачів, розмістити в школі скриньку «Скарги та побажання», запровадити  Вookcrossing.

Кандидати в президенти з задоволенням та завзяттям відповідали на всі питання своїх опонентів та лідерів шкільних колективів, агітували голосувати саме за них.

Бажаємо всім кандидатам на цей почесний пост вдачі та наснаги!

0a620ed583b4a9bb63ae87b770b6991a.md.jpg

82981ab90285df2fbdc65b3ed5b7d52c.md.jpg

8fa507299be3442c612fe5fef31c2d10.md.jpg

a9d89d052c6b9aacb202e10215b83917.md.jpg

d62cd7a6edf16e01d3ea2dc753e8e5fe.md.jpg

19 квіт. 2024
День довкілля в закладах дошкільної освіти
Щороку в третю суботу квітня відзначається Український День довкілля. Це чудова можливість для дітей дізнатися про важливість дбайливого ставлення до природи та навчитись простих, але дієвих способів захисту довкілля, сформовати навички, орієнтовані на сталий розвиток, під час різних видів дитячої діяльності.

Всесвітній День Землі та День довкілля
З метою формування екологічної свідомості, виховання любові до рідної природи, дбайливого ставлення до неї та у межах місячника екологічного виховання, оголошеного Управлінням освіти Бахмутської міської ради, в Бахмутській школі № 2 учні 2-9 класів успішно долучились до проведення заходів, присвячених Всесвітньому Дню Землі та Дню Довкілля, які відзначаються 21 та 22 квітня.

19 квіт. 2024
Відбулась квітнева онлайн-нарада вихователів-методистів закладів дошкільної освіти
Відбулась планова онлайн-нарада вихователів-методистів та директорів ЗДО, які виконують функції методичного супроводу.