День Дошкілля вся країна святкує, радість і щастя малятам дарує

28 вер. 2021
Знову осінь. Багряно – листопадна, відкрита усім вітрам. А що є найпримітнішим цієї пори в календарі – це свято освітян – Всеукраїнський день дошкілля. Хоча свято це й молоде, та встигло вже стати народним. Мабуть, тому, що всі ми родом із Країни дитинства. І так важливо, щоб дитинство кожного малюка було світлим, радісним і творчим.

«Серце відкрите для дітей» - саме під таким лозунгом 27 вересня 2021 року  було проведено День Дошкілля у дошкільному навчальному закладі яслах-садку  №18 «Росинка».

На ігровому майданчику  відбулася  ранкова зустріч малят «Світ дитинства»: інструктор з фізвиховання Баловнєва Олена провела гімнастику під запальні улюблені дітям  хіти, а вихователь старшої групи «Капітошка» Дахневич Наталя запропонувала малюкам цікаву гру- вікторину «Що?Де?Коли?» . Керівник музичний Шорохова Тетяна підготувала музичні цікавинки «Мелодійні загадки»  та разом з  вихователем-методистом Долгой Мариною привітала  всіх працівників закладу  з професійним святом.

Найменші малята групи «Курчатка» спільно з вихователем Черепнею Мариною організували «Веселе чаювання», на якому визначили важливість професії вихователя  та пригостили  педагогів солодкими  смаколиками. Діти групи  «Зернятко» (вихователь Голопьорова Вікторія) подарували колективу «промінці сонечка» з лагідними словами - привітаннями.

Несподіваним сюрпризом  стало відеопривітання від випускників ЗДО та батьківського комітету.

Усі - і дорослі, і малі - отримали  від свята задоволення, веселі посмішки та  неймовірні враження.

61c9ac66705a1b0e9e552bdca449ef59.md.jpg

e44845612aa0e255c8075363ff681fbf.md.jpg

89333275d0e62bd5614c742cd08d6d37.md.jpg

7191e806c140fb2216abca04cc2c1aed.md.jpg

24 квіт. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Таємниці космосу
20 квітня 2024 на освітній локації Vcentrі Hub м. Київ для дітвори Бахмутської міської ТГ освітяни Альона Старусєва (ЗДО №6) та Марина Степанова (ЗДО №56) провели розвагу "Космічна подорож".

23 квіт. 2024
«Green Fest»
Сьогодні світ потерпає від катастроф та різноманітних катаклізмів природного характеру. Природа ніби обурюється поведінкою людей, бо ми, люди, недбало ставимось до неї.

23 квіт. 2024
Тиждень психології в ЗОШ №4
Уже стало доброю традицією нашої школи, проводити тематичні заходи, присвячені Всеукраїнському дню психолога. І це не випадково, оскільки психологія пов’язана з усіма науками, допомагає людині зануритися в цікавий світ внутрішнього життя особистості, стосунки з іншими людьми.