Участь старшокласників Бахмутського НВК № 11 у тренінгу з розвитку емоційного інтелекту

24 вер. 2021
У рамках співпраці з громадськими та неурядовими організаціями, налагоджування зв’язків та розширення кола взаємодії між закладом освіти та благодійними фондами, учні 9 - Б класу Бахмутського НВК № 11 разом із батьками та психологічною службою закладу взяли участь у тригодинному тренінгу. Діалог пройшов у рамках реалізації проєкту «Діалог задля вирішення конфлікту» за підтримки міжнародної організації ПАКС Нідерланди (Fund Peace Monevement PAX).

До виконання тренінгової роботи була залучена Марина Акімченкова - психолог, фасилітатор, інженер порозуміння, медіатор, тренер, сертифікований фахівець з трансформації та супроводу конфліктних ситуацій. Тема тренінга - «Розвиток емоційного інтелекту, як основа психологічного комфорту у навчанні».

Робота  виконувалась учнями у підгрупах, вправи були підібрані за віковими особливостями та відповідали тематиці тренінгу. Вправи з використанням наочних карточок з емоціями, почуттями та станами дуже вдало поєдналися з іншими вправами.

Учні мали змогу представити міні-проєкти, озвучивши їх  перед аудиторією. Питання, які підіймалися членами підгруп, були представлені на гідному рівні та мають право на реалізацію. Ось ці міні-проєкти:

• велостоянка на подвір’і школи;
  • забезпечення спортивним інвентарем;
  • сучасне обладнання  трудової майстерні для хлопців;
  • «шведський стіл» в шкільній  їдальні;
  • залучення старшокласників до проєктної діяльності;
  • екскурсії до різних міст України та за кордон;
  • вибір гуртків за інтересами;
  • душова у  роздягальнях спортивної  зали.

Учні відзначили, що в цьому році у закладі відбулися позитивні зміни: багато нових молодих  вчителів, смачна їжа в  шкільній їдальні.

Також діти відзначили свої потреби, і багато з них  - це базові:

- сон, відпочинок, натхнення, безпека, довіра, розвиток, дружба та особистий простір.

Вдало поєдналась співпраця членів Батьківської ради із проведенням тренінгу. По закінченню тренінга батьки вручили «мотиваційні бонуси» для покращення та відновлення емоційно-вольової сфери учнів.

Практичний психолог Бахмутського НВК № 11 Катерина Анамат зазначила  важливість розвитку емоційного інтелекту кожної дитини, кожного учня. Вона впевнена, що емоційний інтелект сприяє позитивним та стабільним змінам, які поліпшать життя  в соціальній, когнітивній та емоційно-вольовій сфері.

Щаслива та здорова дитина – запорука успіху!

8c99d82130867746cdb01b02cea1fcc0.md.jpg

f5fcfaec80625b7e20a7a4792662d106.md.jpg