Як другокласники вчаться берегти природу та оточуюче середовище

17 вер. 2021
Учні 2-А класу Бахмутської загальноосвітньої школи №2 упродовж тижня працювали під гаслом «Вчимося берегти природу та оточуюче середовище».

Вчитель Оксана Коваленко ознайомила учнів з природоохоронними заходами активно використовуючи в роботі мультимедійний комплекс та цікавий ілюстративний та відеоматеріал. Під час ранкових зустрічей учні складали коротенькі описові розповіді, придумували загадки про тварин та рослини, навчилися формулювати правила поведінки в природі.

На уроках курсу «Я досліджую світ» учні вчилися будувати екологічну стежку, поглибили свої знання енциклопедичними даними про життя тварин та особливості їх поведінки восени. На уроках літературного читання учні, працюючи з дитячою літературою, розширили своє уявлення про життя тваринного та рослинного світу завдяки художньому слову.

Побачити красу природи дітям допомогли твори В.Сухомлинського про природу та природні явища, а цікава ігрова діяльність спонукала учнів до дослідницької діяльності в активній співпраці з однолітками. Свої відчуття та враження учні за традицією відобразили у Щоденниках вражень. Відповідна робота буде продовжуватися упродовж навчального року.

5386858c15769f4b3f3a4eb22b473145.md.jpg

8dcbb9192c3479e63bd86a601b431889.md.jpg

e18fcd5432917bbe9ebc22358fed3fc0.md.jpg

День цивільного захисту в Бахмутській ЗОШ№12
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 25 квітня у закладі відбувся День цивільного захисту, який пройшов під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!»

25 квіт. 2024
Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 25 квітня у Бахмутській школі № 5 відбувся День цивільного захисту.

25 квіт. 2024
Ставимося до пожежної безпеки відповідально
Важко уявити життя сучасної людини без використання вогню. Завдяки йому люди живуть у комфортних умовах — у теплих будинках, освітлених приміщеннях, харчуються смачною їжею і щодня користуються предметами, створеними за допомогою полум’я.