1 черв. 2020

9 червня 2020 року розпочали свою роботу освітні центри «Донбас-Україна», звернувшись до яких, абітурієнти з тимчасово окупованих територій мають змогу подавати документи на зарахування до вищих закладів освіти без проходження ЗНО.

Управління освіти Бахмутської міської ради визначило ЗЗСО, на базі яких функціонуватимуть освітні центри «Донбас-Україна». У 2020-2021 н.р. згідно з наказом Департамента освіти і науки Донецької ОДА №163/163-20-ОД від 04.06.2020р.  базовими закладами загальної середньої освіти, прикріпленими до закладів вищої освіти стали:

1. Бахмутська   загальноосвітня школа   І-ІІI ступенів №18 ім. Дмитра Чернявського (https://sites.google.com/view/artschool18/) (червень-липень 2020р.)

2. Бахмутська   загальноосвітня школа   І-ІІI ступенів №10 (https://sites.google.com/view/school10-bahmut) (серпень-вересень 2020р.)

Ознайомитися з повним переліком уповноважених вищих навчальних закладів можна за посиланням.

24 квіт. 2024
Тиждень охорони праці в Бахмутській школі № 2
Щороку у квітні проводиться Тиждень охорони праці. Учні Бахмутської ЗОШ № 2 ознайомились з поняттям «охорона праці», дізналися про можливі ризики та наслідки порушення вимог безпеки, особливо під час війни, дотримання правил безпеки при роботі з комп‘ютерною технікою, дотримання правил безпеки життєдіяльності в умовах воєнного стану, повторивши правила поведінки під час онлайн-уроку, коли подають сигнал «Тривога».

24 квіт. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Таємниці космосу
20 квітня 2024 на освітній локації Vcentrі Hub м. Київ для дітвори Бахмутської міської ТГ освітяни Альона Старусєва (ЗДО №6) та Марина Степанова (ЗДО №56) провели розвагу "Космічна подорож".

23 квіт. 2024
«Green Fest»
Сьогодні світ потерпає від катастроф та різноманітних катаклізмів природного характеру. Природа ніби обурюється поведінкою людей, бо ми, люди, недбало ставимось до неї.