Відомості, зазначені у деклараціях про доходи

18 квіт. 2014
Відомості, зазначені у деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік начальника відділу освіти та його заступників.

Відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік начальника відділу освіти Артемівської міської ради Рубцової Марини Анатоліївни.

Загальна сума доходу - 45546 грн.

Майно, що перебуває у власності: квартира – 55 кв. м.

Члени сім'ї: загальна сума доходу – 13563 грн.

Відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік заступника начальника відділу освіти Артемівської міської ради Карпець Оксани Петрівни.

Загальна сума доходу - 40707 грн.

Майно, що перебуває у власності: квартира – 50, 7 кв. м.

Члени сім'ї: загальна сума доходу –  5300 грн.

Відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік заступника начальника відділу освіти Артемівської міської Таранник Алли Панасівни.

Загальна сума доходу – 39094 грн.

Майно, що перебуває у власності: земельні ділянки – 552,9 кв. м. та 1300 кв. м, 400 кв. м.; житловий будинок – 157 кв. м.

Члени сім'ї: загальна сума доходу – 11983 грн.

19 квіт. 2024
День довкілля в закладах дошкільної освіти
Щороку в третю суботу квітня відзначається Український День довкілля. Це чудова можливість для дітей дізнатися про важливість дбайливого ставлення до природи та навчитись простих, але дієвих способів захисту довкілля, сформовати навички, орієнтовані на сталий розвиток, під час різних видів дитячої діяльності.

Всесвітній День Землі та День довкілля
З метою формування екологічної свідомості, виховання любові до рідної природи, дбайливого ставлення до неї та у межах місячника екологічного виховання, оголошеного Управлінням освіти Бахмутської міської ради, в Бахмутській школі № 2 учні 2-9 класів успішно долучились до проведення заходів, присвячених Всесвітньому Дню Землі та Дню Довкілля, які відзначаються 21 та 22 квітня.

19 квіт. 2024
Відбулась квітнева онлайн-нарада вихователів-методистів закладів дошкільної освіти
Відбулась планова онлайн-нарада вихователів-методистів та директорів ЗДО, які виконують функції методичного супроводу.