Відбувся міський конкурс «Мелодія двох сердець»

9 квіт. 2014
Згідно затвердженого плану відділу освіти Артемівської міської ради та міської ради профспілки працівників освіти і науки України на канікулярний період відбувся міський смотр-конкурс художньої самодіяльності педагогічних працівників закладів освіти «Мелодія двох сердець».

Ніщо так не з’єднує сім’ю, як взаєморозуміння, любов, дружба між дітьми та дорослими, єднання сердець у сумісній творчості. Творчість – це те, що допомагає людям у житті досягти великих успіхів. Саме творчі люди створюють щось нове у будь-яких видах людської діяльності.

У конкурсі «Мелодія двох сердець» взяли участь 34 педагогічні організації з номерами художньої самодіяльності: сімейні дуети, тріо, квартети, музикальні композиції, хореографія. Це було яскраве видовище.

За підсумками роботи компетентного журі переможцями стали:

номінація «Сімейний дует»

І місце – Ольга Богданова, учитель школи №18, з донькою Катериною; Наталя Коваленко, учитель школи №24, з донькою Вікторією; Юлія Колпакова, вихователь дитячого садка №58, з донькою Катериною;

ІІ місце – сімейна пара вчителів школи №2 Манухіних Станіслава та Світлани; Наталя Савченко, учитель школи №11, з донькою Софійкою; Лариса Богданцева, учитель школи №12, з донькою Лізою; Вікторія Андрєєва, помічник вихователя дитячого садка №55, з донькою Софією;

ІІІ місце – Ірина Мосяж, учитель школи №10, з братом Андрієм; Карина Рабощук, керівник музичний дитсадка №10, з братом Микитою; Олена Колосенко, помічник вихователя дитсадка №18, з племінником Євгеном; Любов Фісак, вихователь дитячого садка №49, з онукою Валерією;

номінація «Літературно-музична композиція»

ІІ місце – сім’я Димко Анни, вихователя дитячого садка №40, з донькою Катериною та чоловіком Олександром;

ІІІ місце – Ольга Гордєєва, вихователь дитсадка №3, з сином Вадимом;

номінація «Хореографія»

ІІ місце – сім’я Козак Андрій та Наталя, вихователь дитячого садка №58;

ІІІ місце – Євгенія Сухорученко, завідувач дитсадка №25, з донькою Владиславою; Ольга Голуб, логопед дитсадка №25, з донькою Таісією.

Всім конкурсантам винесена подяка за активну участь, переможці нагороджені дипломами та сувенірами.

День цивільного захисту в Бахмутській ЗОШ№12
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 25 квітня у закладі відбувся День цивільного захисту, який пройшов під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!»

25 квіт. 2024
Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 25 квітня у Бахмутській школі № 5 відбувся День цивільного захисту.

25 квіт. 2024
Ставимося до пожежної безпеки відповідально
Важко уявити життя сучасної людини без використання вогню. Завдяки йому люди живуть у комфортних умовах — у теплих будинках, освітлених приміщеннях, харчуються смачною їжею і щодня користуються предметами, створеними за допомогою полум’я.