Відбувся міський конкурс читців «На струнах Кобзарської душі»

13 бер. 2014
У рамках заходів, присвячених 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка, в Артемівському міському центрі дітей та юнацтва 12.03.2014 р. відбувся міський конкурс читців

». У ньому взяли участь 57 учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Учасники конкурсу показали глибокі знання та розуміння поезії Кобзаря, вміння її декламувати. Конкурсанти, читаючи вірші Тараса Шевченка, намагалися передати всю палітру почуттів, які вкладав поет у кожний рядок.

За підсумками роботи журі переможцями конкурсу визначено:

Середня вікова категорія

І місце – Овсянникова Олександра, ЗОШ№ 5

ІІ місце – Краснокутська Таїсія, ЗОШ№ 2

Творча група ЗОШ №15

ІІІ місце – Одоладова Аліна, НВК№ 11

Букарева Анастасія, ЗОШ №18

Старша вікова категорія

І місце –  Коротенко Тетяна, ЗОШ №10

ІІ місце – Потримай Анастасія, ЗОШ №2

Творча група НВК №11

ІІІ місце – Мирошниченко Ірина, ЗОШ №24

Семенова Анастасія, ЗОШ №12

Соковіков Герман, ЗОШ №13

22 квіт. 2024
Навчання протягом життя!
У суботу, 20.04.2024 вчителі школи Поліна Костюченко та Оксана Єршова відвідали Магістральну (не) конференцію міні EdCamp Dnipro "Освіта сьогодні: надолужити втрачене" в ліцеї Міжнародних відносин УМСФ.

21 квіт. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Відбулася ще одна консультація з української мови в межах підготовки до НМТ на освітній локації «З БАХМУТОМ У СЕРЦІ ПОЛТАВА»

19 квіт. 2024
День довкілля в закладах дошкільної освіти
Щороку в третю суботу квітня відзначається Український День довкілля. Це чудова можливість для дітей дізнатися про важливість дбайливого ставлення до природи та навчитись простих, але дієвих способів захисту довкілля, сформовати навички, орієнтовані на сталий розвиток, під час різних видів дитячої діяльності.