Кращий читець – 2014

12 бер. 2014
Щорічний міський конкурс «Кращий читець - 2014» відбувся в Артемівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам'ятає і шанує людство. До них належить ім'я геніального українського поета Тараса Григоровича Шевченка, якому в цьому році виповнюється 200 років з дня народження. Саме цій події було привчено щорічний міський конкурс «Кращий читець - 2014», який відбувся в Артемівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням. Метою конкурсу є популяризація та пропаганда творів українських поетів, розвиток мистецтва художнього слова, вдосконалення і підвищення виконавської майстерності читців.

У конкурсі взяли участь 33 учні 3 і 4  класів  шкіл нашого міста.

Діти, потрапивши у невимушену атмосферу творчості, ніби розквітали, змінювалися, дивували багатогранністю своїх умінь і можливостей.

Виступи учасників конкурсу оцінювалися журі за такими критеріями: художній рівень виконавської майстерності, виразність та сценічна культура, відповідність репертуару, творчий підхід у доборі репертуару.

Переможцями конкурсу стали:

• в номінації «Твори Т.Г. Шевченка»:

1 місце – Тищенко Ганна (НВК №11),

2 місце – Пруднікова Дар’я  (ЗОШ №13) та Разумовська Катерина (ЗОШ №18),

3 місце – дует у складі Молчанова Олександра та Вялої Владислави (ЗОШ №9),

Ткаченко Валерія (ЗОШ №15) та Кривко Ілля (ЗОШ №10).

• в номінації «Твори про Т.Г. Шевченка»:

1 місце – Гордєєв Вадим (ЗОШ №12) та Дончекно Марія  (ЗОШ №5),

2 місце – Даниленко Софія  (ЗОШ №15),

3 місце – Міхєєв Дмитро (ЗОШ №2), Кокул Єгор (ЗОШ №5),

Ходжаєва Ганна (ЗОШ №10).

• в номінації «Твори сучасних українських письменників»:

1 місце – Карпова Карина (ЗОШ №18),

2 місце – Жизневський Данило (ЗОШ №24) та Шандро Вікторія (ЗОШ №15),

3 місце –  Шулєпова Софія (ЗОШ №12) та Ємельянова Олена (ЗОШ №10).

Вітаємо школярів із перемогою!

17 квіт. 2024
Нарада із заступниками директорів ЗЗСО та методистами ЗПО
Відповідно до плану роботи відділу методичної та психологічної роботи відбулася нарада для заступників директорів закладів загальної середньої та методистів позашкільної освіти.

12 квіт. 2024
Ти як? Які слова допоможуть підтримати людину в пригніченому стані
Слова — це найпростіший спосіб підтримати людину, це «інструмент», який майже завжди з нами. Але разом з тим, він може бути і небезпечним.

12 квіт. 2024
Учні Бахмутського НВК№11 - учасники нетипового уроку в STEM лабораторії
3D-техніка – вже не фантастика. Ми живемо під час швидкого розвитку технологій, однією з яких є 3D-друк.