Літературно-музичне свято «Вогонь, запалений Тарасом»

15 бер. 2014
Саме такими словами розпочалося літературно-музичне свято, що пройшло у Часовоярській школі №15 в рамках святкування 200-річчя з дня народження геніального поета Т.Г.Шевченка.

Творчий проект був підготовлений учнями 8-А, 8-Б, 3-Б, 4-А, 4-Б класів під керівництвом учителя української літератури Федорець Тетяни, педагога-організатора Шаповалової Любові. Учасники здійснили подорож Тарасовим краєм, відтворили дух Шевченківського слова, показали композиції за творами Кобзаря.

Затамувавши подих сприймали учні 7-9 класів ліричні хореографічні композиції «Доля», «Садок вишневий», «Калина», перейнялися долею малого Тарасика та його матері, дівчини-кріпачки Оксани Коваленко.

Яке ж сучасне Шевченкове слово! Його думки стали пророчими і повчальними. І на оновленій землі, над ланами, широкими полями, вільними містами і селами, як весняні води Дніпра, лине вічно жива слава Великого Кобзаря і його любов до неньки України.

Шевченкова поезія продовжує надихати нас на нові звершення й перемоги.