Конкурс читців «Шевченківське слово в віках не старіє»

17 бер. 2014
У Соледарській школі №14 відбувся шкільний конкурс читців

У рамках заходів, присвячених 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка, з метою вшанування пам'яті та популяризації творчості митця, розвитку мистецтва художнього слова, вдосконалення і підвищення виконавської майстерності, у Соледарській школі №14 відбувся шкільний конкурс читців «Шевченківське слово в віках не старіє» серед учнів 1-2 і 3-4 класів. У конкурсі взяли участь 17 школярів, які готували свої виступи разом із батьками та класними керівниками .

Організатори конкурсу, учитель української мови і літератури Яковлева Надія і педагог–організатор Борисова Ольга, творчо підійшли до підготовки заходу: естетично оформили приміщення, підібрали літературу, що перекликається з темою конкурсу, виставили малюнки учнів. Учасники конкурсу підготували український одяг та реквізити.

Компетентне журі у складі керівника методичного об’єднання вчителів початкових класів Мирошниченко Раїси, членів учнівського самоврядування стежили за виступом учасників і визначили переможців:

серед учнів 1-2 класів

І місце – Рудченко Поліна (2 клас),

ІІ місце – Тульгук Елеонора і Куляушкін Кирил (1 клас) та Корж Вероніка(2 клас)

ІІІ місце – Черненко Олег (2 клас)

серед учнів 3-4 класів

І місце –  Калініна Вікторія (3 клас)

ІІ місце – Карлович Анастасія (4 клас)

ІІІ місце – Лозова Уляна (3 клас).

Творчість Т.Г.Шевченка живе у пам’яті кожного справжнього українця, безсмертне ім’я і неповторні твори Великого Кобзаря назавжди оселилися в душі українського народу, у його мріях, почуттях і сподіваннях.

19 квіт. 2024
День довкілля в закладах дошкільної освіти
Щороку в третю суботу квітня відзначається Український День довкілля. Це чудова можливість для дітей дізнатися про важливість дбайливого ставлення до природи та навчитись простих, але дієвих способів захисту довкілля, сформовати навички, орієнтовані на сталий розвиток, під час різних видів дитячої діяльності.

Всесвітній День Землі та День довкілля
З метою формування екологічної свідомості, виховання любові до рідної природи, дбайливого ставлення до неї та у межах місячника екологічного виховання, оголошеного Управлінням освіти Бахмутської міської ради, в Бахмутській школі № 2 учні 2-9 класів успішно долучились до проведення заходів, присвячених Всесвітньому Дню Землі та Дню Довкілля, які відзначаються 21 та 22 квітня.

19 квіт. 2024
Відбулась квітнева онлайн-нарада вихователів-методистів закладів дошкільної освіти
Відбулась планова онлайн-нарада вихователів-методистів та директорів ЗДО, які виконують функції методичного супроводу.