Шевченко - наш. Він для усіх століть…

18 бер. 2014

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас новим та неповторним. Вчителі та учні Артемівської вечірньої (змінної) школи провели ряд заходів до 200-річчя великого поета: загальношкільний вечір «Шевченко - наш. Він для усіх століть…», виставка творчих учнівських робіт.

На початку березня в кабінеті української мови та літератури, з метою вшанування пам'яті та показа значимості постаті Кобзаря для всього людства, пройшов загальношкільний вечір «Шевченко - наш. Він для усіх століть…».

В цьому вечері прийняли участь 10-12 (вечірні) класи. Учні та вчителі відповідально та творчо підійшли до проведення заходу: були підготовлені костюми, реквізити, розподілені слова читців, ретельно дослідженні віхи життя та творча спадщина Кобзаря. Окремою презентацією була підготовлена саме художня спадщина митця, що дуже зацікавила слухачів.

Не залишились поза увагою учні 10-12 класів, що знаходяться в Артемівському слідчому ізоляторі. В одному з класів СІЗО відбулась урочиста година «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття».

В ході заходів учні отримували нові знання (відкривали для себе нового Шевченка), естетичну насолоду від оформлених кабінетів та справжнє задоволення.

12 квіт. 2024
Ти як? Які слова допоможуть підтримати людину в пригніченому стані
Слова — це найпростіший спосіб підтримати людину, це «інструмент», який майже завжди з нами. Але разом з тим, він може бути і небезпечним.

Учні Бахмутського НВК№11 - учасники нетипового уроку в STEM лабораторії
3D-техніка – вже не фантастика. Ми живемо під час швидкого розвитку технологій, однією з яких є 3D-друк.

Участь педагогів Бахмутської ТГ в MINI EDCAMP RYBAKIVKA
Педагоги Бахмутської міської ТГ Наталя Томачинська, директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бахмутської міської ради», Юлія Рукавицина, директор Бахмутської ЗОШ №7, та вчитель фізичної культури цього ж закладу Олександр Свінченко мали змогу взяти участь в освітній (не)конференції ЕdCamp Rybakivka-2024 «Командотворення – складова згуртованості колективу», яка об’єднала вчителів Миколаївської та Одеської областей.